Akční leták teta drogerie

 

Obchodní řetězec teta drogerie nabízí široký sortiment drogerie, parfumerie a kosmetiky. V nabídce prodejen se nachází také značkové výrobky z uvedené oblasti. V drogeriích teta najdou zákazníci tradiční české zboží. Můžete si také vybrat ze sortimentu barev a laků.

V České republice se v současnosti nachází přes 700 obchodů se značkou Teta. Teta drogerie nabízí i věrnostní program Teta klub.

Teta drogerie nabízí mnoho letákových akcí. Jedná se o akční leták teta drogerie. Akční letáky se rozdělují na základní akční leták, kosmetický leták a speciální vánoční leták. Dnes se podíváme na zajímavé položky, které nám nabízí akční leták teta drogerie pro vánoce.

 

Vánoční leták Teta drogerie

 

Pro pány v tomto akčním letáku se nabízí Adidas pánský deodorant 150 ml. Na výběr jsou různé druhy. Sleva je 30%. Deodorant se prodává za cenu 69,90 Kč.

akční leták teta drogerie

 

Zajímavou volbu představuje Axe voda po holení. Prodává se za cenu 109,90 Kč. Sleva dosahuje pěkných 45%.

axe voda po holení

Dnešní výběr zajímavých produktů z akčního letáku uzavřeme výrobkem Nivea Men. V tomto případě se jedná o intenzivní krém 50 ml za 129,90 Kč. Sleva zde je 35%.

nivea men

 

 

Vánoční soutěž s Teta magazínem

Za zmínku stojí právě probíhající vánoční soutěž. Soutěž končí 15.12. 2013. V jednotlivých číslech Teta magazínu budete nalézat soutěžní otázky. Magazín si zadarmo můžete vyzvednout v obchodech Teta.