Auta na splátky bez akontace

Stačí si vybrat z velké nabídky. Tato nabídka zahrnuje auta na splátky bez akontace. Jedná se o velmi zajímavý finanční produkt. Všichni zájemci o koupi auta si mohou vybrat ze široké nabídky automobilů. Zajímavé je to, že se nemusí platit akontace. Ušetříme tak velké finanční prostředky.

Co je to akontace?

Akontace je první velká splátka, kterou zaplatíme prodejci zboží. V našem případě se jedná o auto. Nejčastěji je požadována akontace ve výši několika desítek procent. V tomto případě zaplatíte třeba 20 procent z celkové částky vozu. Zbytek sumy je pak rozdělen na splátky. Záleží také jak dlouho se bude splácet. Někdy se dají tyto splátky ještě upravit. Toto se dá využít, když nestíháme splácet. Rozložíme si finanční částku na delší období.

Jaké auto vybrat

auta na splátky bez akontaceNabízí se nám velké množství značek. Záleží tak na každém jednotlivci co si sám vybere. Výběr může být učiněn mezi několika variantami. Nabízí se koupě ojetého nebo nového vozu. Každá z těchto možností má svoje výhody a nevýhody. Zákazník si musí být vědom co vlastně chce koupit.

Někdy se může zdát, že není z čeho vybírat. Je nabízeno velmi malé množství aut, které požadujeme. Může to být způsobeno tím, že daná cenová relace nám nevyhovuje. Musíme tedy hledat dále. V autosalonech se nabízejí auta na splátky a jak jsme již psali, také bez akontace. Obchodníci vám sestaví smlouvu přímo na míru, kde je uvedeno velmi podrobně vše potřebné.

Je tedy dobré vědět to, kolik si můžeme dovolit zaplatit. Někdo má k dispozici celou částku v hotovosti. Takový klient se pak nestará o splátkový prodej a jde rovnou koupit to co potřebuje. Velká většina populace však hotovostí nedisponuje a splátky jsou zde záchranou. Klient tak sleduje jen výši úroků a je dobré, že nemusí platit akontaci.