Bobošíková míří vzhůru

Jana Bobošíková bere své poslání v politice opravdu velmi vážně. Její Suverenita zahrnuje opravdu pestrou směs politiků. Najdeme zde levicovou Janu Volfovou. Zároveň se zde vyskytují odpadlíci od ODS a různé malé iniciativy, jejichž hlavním cílem urvat místa na volebních kandidátkách a doufat v nemožné.

Její nejnovější projekt představuje volební blok Hlavu vzhůru. Tento blok zahrnuje od již zmíněných odpadlíků z ODS také ultrakonzervativce, dále náboženské fanatiky. Najdeme zde i krajně levicové proudy. V posledních týdnech se Bobošíková snažila nalákat Václava Klause a zdůrazňovala svoje pravicové přesvědčení.

[lightbox_image src=’http://www.volbydnes.cz/wp-content/uploads/2013/09/bobosikova-1-300×276.jpg‘ bigimage=’http://www.volbydnes.cz/wp-content/uploads/2013/09/bobosikova-1-300×276.jpg‘ title=’Bobošíková‘]

Tento projekt musí být pro voliče opravdu nedůvěryhodný a o svých dřívějších 3 procentech si může nechat jen zdát. Dosavadní voliče odláká a nové znechutí. Tato předvolební kampaň má jednu zvláštnost a sice tu, že se strany dehonestují samy uvnitř a konkurence se tak nemusí snažit.

Nejnovějším přírůstkem bobomixu je Demokratická strana zelených. K tomu již není třeba nic dodávat. Strana, která se zaštiťuje Klausem a přitom se spojuje s jeho úhlavními nepřáteli.