Kola na splátky

kola na splátkyVelmi solidní nabídka jízdních kol na splátky. Můžete si vybrat z jakéhokoliv modelu. Jednotlivá kola na splátky si každý hned může odvézt hned domů. Financování zajišťuje několik ověřených nebankovních společností. Tyto společnosti působí na našem trhu již několik let. Zároveň je využilo velké množství zákazníků, které poskytují kladné reference. Nejde jen o celkovou podporu prodeje na splátky, ale také o serióznost poskytovaných služeb.

Kvalitní kola na splátky jsou dodávána s normální zárukou, nicméně lze domluvit také pozáruční servis. Kola jsou dnes technicky složitá a záleží tak na kvalitních opravách. Nejlépe je tedy nakoupit u obchodníků, kteří jsou umístěni u vašeho bydliště. Vyhnete se tak cestování na delší vzdálenosti v případě poruchy. Celkově tak na splátky získáte kolo, které byste si běžně nemohli dovolit.

Nejlepší kola na splátky

V nabídce známých prodejců se nacházejí jen ty nejlepší modely kol. Vybrat si můžete podle různých kritérií. Někdo má požadavky na různé věci. Ceny se pohybují od jednotek tisíc až po statisíce. profesionální kola lze sehnat za takto vysokou cenou. Nicméně pro běžného zákazníka stačí kolo za deset tisíc korun. Čím dražší kolo, tím více si ho musíme zabezpečit. K tomuto úkolu se používají speciální zámky a ochranné kabely.

Záruční podmínky při prodeji na splátky

Záruka je u nákupů na splátky stejná jako u běžného nákupu v hotovosti. Stačí tedy vlastnit kupní smlouvu na zboží a záruční list. Paragon s cenou je také vhodný. Nesmíme ovšem zapomínat, že existuje také možnost prodloužení záruky. Za tuto záruku se ovšem musí zaplatit určitý poplatek. Takto rozšířená záruka pak umožňuje vrátit poškozené zboží a vyměnit ho za zcela nové.