Valutomat začíná působit v České republice

V lednu startuje nový projekt, který je zaměřený na směnu valut na internetu. Valutomat je online směnárna, která nabízí výhodné směny mimo klasické směnárny. Z celého procesu tak vypadávají poplatky, které celou směnu značně prodražují. Tento online projekt přichází ze sousedního Polska. Na zahraničním trhu působí tato směnárna již řadu let.

Tato online směnárna se zaměřuje hlavně na lidi pracující v cizině a studenty. Dalšími možnými zákazníky jsou malé a středná firmy. Každý, kdo chce takto směňovat peníze se nejdříve zaregistruje na příslušných stránkách a celý proces může začít. Valutomat si účtuje poplatky ve výši desetin procent. Směna je tak levnější a výhodnější.

Celý minulý rok se tato společnost zaměřovala na získání licence od České národní banky. Díky této licenci je tak záruka, že poskytované služby budou na vysoké úrovni. Veškerá činnost směny valut proběhne rychle přes internetové stránky. Klienti tak ušetří velké množství času a dosáhnou na lepší směnné kurzy. Využití této služby se nabízí prakticky velmi širokému spektru zákazníků.