Zelení až na kost

V poslední době je našimi veřejnoprávními i částí soukromých médií opět masivně prosazována strana zelených. Její předseda Ondřej Liška je učebnicovým příkladem pravdoláskařského vidění světa. Neustále se ohání Václavem Havlem a jakoby mu unikalo neslavné působení zelených v Topolánkově vládě.

Ona masivní propagace zmíněné strany je až k neuvěření. Česká televize jí věnuje maximální prostor. ČT tak pokračuje v linii podpory Havlových oblíbených stran. TOP 09 se umazala od Kalouska a tak j třeba vystrčit na slunce věrného spojence Karla a to Zelené.

Je až k smíchu vidět jak jsou redaktoři ČT neschopni zakrýt svůj vlastní názor. V tomto případě je jasné, že Liška nemá šanci v předčasných volbách uspět a tak se podpora médií den ode dne zvyšuje.

Současná mediální a kulturní fronta silně připomíná Kroky Františka Janečka za socialismu, kde vedle doopravdy dobrých zpěváků jako např. Michal David byla snaha prosadit za každou cenu mnoho neschopných zpěváků. Uveďme třeba Markétu Muchovou, a i přes masivní podporu se nikdy neuchytila, protože každý věděl jaké jsou její kvality.